Sales: 021-88224007

سوالات متداول

متاسفیم! هیچ نتیجه ای یافت نشد

توليد عمومي

محیط من تغییر pH سریع داشته چی کار باید بکنم؟

-علت های ممکن برای این تغییر سریع pH :
-فشار نا مناسب کربن دی اکسید: افزایش یا کاهش درصد کربن دی اکسید در انکوباتور بر اساس غلظت سدیم بی کربنات موجود در محیط کشت می باشد.برای غلظت های 2 تا 3/7 g/L سدیم بی کربنات از میزان 5-10% ; کربن دی اکسید استفاده کنید.
– محکم بستن درب فلاسک های کشت سلولی : یک چهارم درب فلاسک را باز کنید.
-بافر بی کربنات ناکافی: به غلظت نهایی 10-25 میلی مولار بافر HEPES اضافه کنید.
-آلودگی های باکتریایی، قارچی یا مخمر

آیا مفید بود؟
7
6
تفاوت محیط HEPES دار و بدون HEPES چیست؟

HEPES به طور گسترده ای در کشت سلول استفاده می شود و بیشتر به این علت است که وقتی با بافرهای سدیم بی کربنات مقایسه می شود علی رغم تغییر در غلظت کربن دی اکسید (که توسط تنفس هوازی تولید می شود) در حفظ pH فیزیولوژیک بهتر عمل می کند.

آیا مفید بود؟
9
6
میزان HEPES موجود در محیط های کشت چقدر است؟

برای اطلاع از میزان دقیق آن می توانید به دیتاشیت هر محیط مراجعه نمایید.

آیا مفید بود؟
5
5
میزان قند موجود در محیط های کشت چقدر می باشد؟

میزان قند موجود در محیط های کشت مختلف متفاوت می باشد که برای اطلاع از میزان دقیق آن می توانید به دیتاشیت هر محیط مراجعه نمایید.

آیا مفید بود؟
5
5
چرا در محیط های کشت از فنول رد استفاده می شود؟

فنول رد یک رنگ محلول در آب می باشد که در محیط های کشت به عنوان نشانگر pHاز زرد تا قرمز”ph 6.6 تا ph 8 “و صورتی روشن برای pH بالای 8.1،استفاده می شود. فنول رد به طور گسترده ای در محیط های کشت برای تعیین تغییرات pH از خنثی به اسیدی استفاده می شود.

آیا مفید بود؟
5
5
آیا محیط های bioidea داری انتی بیوتیک می باشند؟

بله دارای 1x آنتی بیوتیک است که به مدت 12 روز بعد از تاریخ تولید در محیط کشت پایداری دارد و بعد از گذشت این زمان بنا به نیاز رده سلولی مورد استفاده باید آنتی بیوتیک به محیط اضافه شود.

آیا مفید بود؟
6
4
بطری های محیط های کشت شما دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

تمامی بطری های مورد استفاده در شرکت ایده زیست nonpyrogen، cytotoxic free، DNase RNase free هستند.

آیا مفید بود؟
5
4

فروش

آیا شرکت ایده زیست نمایندگی اصلی bioidea است؟ آیا شرکت ایده زیست نوترکیب کالاهای bioidea اصل را دارد؟

شرکت ایده زیست نوترکیب یک شرکت دانش بنیان می باشد که از سال 1389 در زمینه تولید محیط کشت سلولی با برند (bioidea) که یک برند ایرانی می باشد در حال خدمت رسانی و همکاری با بیمارستان ها، آزمایشگاههای ژنتیک، مراکز درمان ناباروری، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد در نتیجه تمامی محصولات bioidea ایرانی و اصلی هستند و با استفاده از بهترین پیش ماده های آمریکایی و اروپایی در آزمایشگاههای شرکت ایده زیست نوترکیب تولید می شوند.

آیا مفید بود؟
6
4
نحوه سفارش و دریافت پیش فاکتور به چه صورتی می باشد؟

جهت دریافت پیش فاکتور برای اشخاص حقیقی لطفا نام کامل، کد ملی و آدرس دقیق و برای اشخاص حقوقی شناسه ملی کد اقتصادی به همراه لیست محصولات درخواستی خود را به واتس اپ شرکت ایده زیست نوترکیب با شماره 09017239460 ارسال نمایید همکاران کادر فروش در اسرع وقت پیش فاکتور در خواستی را برای شما ارسال نموده که پیش فاکتور دریافتی به مدت 2 روز اعتبار دارد.

آیا مفید بود؟
4
5
نحوه تایید پیش فاکتور دریافتی به چه صورتی می باشد؟

به منظور تایید پیش فاکتور لطفا مبلغ نهایی را به یکی از شماره حساب های درج شده در پیش فاکتور واریز نموده و عکس فیش واریزی را به واتس اپ شرکت ارسال نمایید کالای شما به همکراه فاکتور رسمی در کوتاهترین زمان ممکن ارسال می گردد.

آیا مفید بود؟
4
5
نحوه ارسال کالا در تهران چگونه می باشد؟

برای تحویل کالاها در تهران خریدار می تواند با هماهنگی قبلی به صورت حضوری به شرکت مراجعه نمایند یاجهت تحویل به موقع کالا تمامی کالاها با پیک موتوری ارسال می شود که هزینه ارسال با توجه به مسیر به عهده مشتری می باشد.

آیا مفید بود؟
4
5
نحوه ارسال کالا به شهرستان چگونه می باشد؟

کالاهای ارسالی به شهرستان با توجه به زنجیره دمایی کالا داخل یخدان به همراه آیس پک به منظور حفظ زنجیره دمایی کالاهای یخچالی و به همراه یخ خشک به منظور حفظ زنجیره دمایی کالاهای فریزری به صورت رایگان بسته بندی و از طریق شرکت های باربری هوایی ارسال می گردد که ظرف مدت کمتر از 24 ساعت به خریدار محترم تحویل می گردد.

آیا مفید بود؟
5
4

پاسخ خود را نیافته اید؟

اگر هنوز سوال خود را پیدا نکرده اید، می توانید از فرم روبرو اقدام به ارسال آن نمایید.

کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

در صورت پرتکرار بودن سوال، به قسمت سوالات متداول نیز اضافه خواهد شد تا سایر کاربران نیز از آن اطلاع پیدا کنند.

X