تحلیل داده

تحلیل داده

شرکت ایده زیست فضایی امن را برای تجزیه و تحلیل انواع متفاوتی از داده ها فراهم کرده است. هدف ما این است که فرایند تجزیه و تحلیل داده را تا حد ممکن ساده و سریع انجام دهیم. اگر در زمینه تجزیه و تحلیل داده مشکل و یا سوالی دارید، با شرح مختصری از نوع داده هایی که می خواهید آن ها را تجزیه و تحلیل کنید، سعی خواهیم کرد در کوتاه ترین زمان ممکن به شما کمک کنیم و یا به سوال شما پاسخ دهیم. با مراجعه به بخش آموزش می توانید با مفاهیم علم داده، انواع داده ها و روش های تجزیه و تحلیل آنها آشنا شوید.

ثبت نام

از آنجاییکه به هر سفارش کد خاصی تعلق می گیرد، لازم است برای هر کاربر یک شناسه کاربری تعریف شده باشد. خواهشمند است هنگام ثبت نام، اطلاعات خود را کامل و صحیح وارد نمایید تا پیگیری امور سریع و راحت باشد.

ثبت سفارش

هنگامی که تشخیص دادید شرکت ایده زیست منبع مناسبی برای تجزيه و تحليل داده شما است، داده ها باید با استفاده از روش ارسال که در ذیل شرح داده شده است بارگذاری گردند. اگر داده شما از قبل در یک پایگاه داده بارگذاری شده است، می توانید آدرس دسترسی به داده ها را براي ما ارسال کنید. در مرحله اول ثبت سفارش، عنوان، متغيرها و گروه بندي مطالعه خود را بايستي ثبت کنید. همزمان با اين و جهت تسريع فرآيند مي­توايند فايل­هاي زير را هنگام ثبت سفارش براي ما ارسال کنید:
  1. فایل متادیتا متادیتا به اطلاعات توصیفی مربوط به مطالعه، شامل هدف مطالعه، نمونه های مورد بررسی، روش های مورد استفاده و نام داده های خام و پردازش شده اشاره دارد.
  2. فایل خام داده ها داده خام داده حاصل از مشاهدات بوده و تجزيه و تحليلي بر روي آن صورت نگرفته است.
  3. فایل داده های پردازش شده (در صورت وجود) داده های پردازش شده به عنوان داده هایی تعریف می شوند که مراحل کنترل کیفی و پیش پردازش بر روی آنها انجام شده است. بنابراین، چنانچه دستکاری خاص و یا تجزیه و تحلیل خاصی روی داده خود انجام داده اید، آن فایل را برای ما ارسال نموده و در بخش توصیحات برای ما توضیح بنویسید.

بررسی سفارش

پس از بارگذاری فایل های لازم جهت شروع تجزیه و تحلیل، فایل های ارسالی شما توسط کارشناسان ما بررسی می گردد. با توجه به اطلاعات و مستندات ارسال شده توسط شما، ارزیابی داده ها حداقل یک روز کاری طول خواهد کشید. ممکن است جهت ارزیابی دقیق مطالعه و درخواست شما، جلسات مجازی تشکیل گردد.

عقد قرارداد

پس از آنکه فایل های ارسالی توسط کارشناسان ما تایید شد، قراردادی دوطرفه تنظیم و امضا خواهد شد. هزینه تجزیه و تحلیل درخواست مورد نظر نیز در قرارداد توافق می شود.

تحلیل داده و ارسال نتایج

سرانجام، پس از ارسال اسکن فیش اولین واریزی طبق قرارداد منعقد شده و تایید آن توسط کارشناس مالی، فرایند تجزیه و تحلیل داده آغاز می گردد. ارزیابی فایل ها و یا هرگونه سوال/درخواستی از طریق ارسال ایمیل پیگیری خواهد شد.
ساعات تماس
8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر
ساعات کاری
8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر
تجزیه و تحلیل
با بالاترین کیفیت در کمترین زمان
آموزش
به صورت رایگان
X